Kadeřnictví

Salon s názvem Jinový svět najdete na Praze 2, Varšavská 22, blízko náměstí Míru. Můžete využít tramvaj (zastávka Jana Masaryka), či metro A (zastávka nám. Míru). Na stejném místě najdete výdejní místo eshopu NatuBea. V blízké budoucnosti bude salon přejmenován na NatuBea a obohacen o bezobalový obchod, těšíme se na novou éru našeho podnikání:)

Ceny kadeřnických služeb jsou tvořeny podle časové náročnosti, délky a hustoty vlasů. Pokud je barvení, či stříhání jednodušší, cena může být nižší, pokud složitější, cena může být vyšší. Hodinová sazba služby je 700-800 kč. "Komplet" znamená celkovou cenu s mytím, stříháním, tepelnou a konečnou úpravou vlasů.

Ke všem službám v salonu servírujeme kávu, nebo čaj zdarma.

Ceník kadeřnických úkonů

 

cenik

 OBJEDNÁVKY 


Telefonicky u Hanky Moneam: +420 606 227 588

Online rezervace - klikněte ZDE >>


On-line rezervační systém - s jeho pomocí se lze objednat do kadeřnictví, ale nejdříve na následující den. Poté je nutné vyčkat na potvrzení rezervace, které vám přijde emailem. Rezervaci schvaluji osobně a je možné, že to nebude hned, protože když pracuji, nejsem online. Pokud se chcete objednat na ten samý den, zavolejte, prosím.

Pokud se budete objednávat online, vyberte si délku vlasů a systém vám sám ukáže čas, který v salonu strávíte. Základní časy, potřebné pro kadeřnické úkony jsou nejčastěji:

  • Střih + foukaná 45 -60 minut
  • Barvení vlasů 90 - 120 minut
  • Melírování vlasů 120 - 140 minut
  • Pokročilé techniky barvení 150 - 180 minut

Hana Moneam je hair stylistka a průvodkyně přírodní krásou. Pomáhá ženám vypadat a cítit se krásnější a to hlavně s pomocí přírodní kosmetiky a výběru účesu, který souzní v daný okamžik s jejich osobností. Přivádí ženy zpět k jejich podstatě (přirozené barvě a struktuře vlasů), k sebepoznání a sebelásce. Inspiruje ženy k propojení a sladění vnějšího projevu (vzhledu) a vnitřního nastavení (vhledu). 

Hanka-foto-blog

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.