Živé kadeřnictví

Moje milé klientky,

říká se, že když něco končí, něco nového vždy začíná. Musím vám oznámit pro vás pravděpodobně nemilou zprávu. Rozhodla jsem se ukončit svou kadeřnickou praxi a zavřít kadeřnický salon.

Dlouho jsem nad tímto krokem váhala a zvažovala všechna pro a proti. Největší “pro” jste byly jednoznačně vy, klientky kadeřnictví, jste všechny úžasné ženy. Chci vám všem moc poděkovat za krásná lidská setkání a za čas, který jsme spolu strávily.

“Proti” byl můj pocit únavy a jakési potřeby ukončení jednoho cyklu. Jsem v posledním roku lidského devítiletého cyklu a cítím, že se chci a potřebuji věnovat více vzdělávání, teorii, vedení a mentoringu.

Koronavirová situace napomohla mému rozhodnutí, bez ní bych pravděpodobně ještě rok, dva zvládla pracovat za stejných podmínek.

Hledala jsem různé cesty, aby mě zastoupila jiná kadeřnice. Zkusila jsem veškeré dostupné možnosti, abych zachovala salon, i když beze mě. Nicméně toto se mi nepodařilo, nejsem schopna najít kadeřnici, která by byla “volná” a mohla mě zastoupit. 

Nyní mám v plánu věnovat se e-shopu, vzdělávání kadeřnic, ale i online poradenství pro některé z vás. Pokud budete potřebovat online konzultaci, stačí se ozvat. Budu se snažit co nejdříve vytvořit seznam “spřátelených” salonů, které pracují s kosmetikou NATULIQUE. Jakmile bude hotový, pošlu vám jej.

Přeji vám jen to nejlepší a věřím, že i přes tuto nepříjemnou zprávu na mě budete vzpomínat v dobrém.


Kamenná prodejna a výdejní místo e-shopu

S uzavřením salonu skončí i možnost si u nás nakoupit. Nadále budeme fungovat jen online. 

Pobočka Zásilkovny

Stejně, jako prodejna, končí i pobočka Zásilkovny.


 

NatuBea má NOVINKU!

Ve zprávách a fb skupinách vám radím už skoro tři roky, rozhodla jsem se nabídnout vám možnost ptát se beze studu a nově poskytuji také online konzultace.

Můžete si vybrat tato dvě témata:
1) péče o vlasy a vlasovou pokožku,
2) nejlepší barvení rostlinnou barvou.

Pokud řešíte jen malý problém, nebo se chcete před konzultací nejdříve seznámit, nabízím vám 20 minut za 250 korun. Pokud potřebujete probrat nějaké téma důkladněji, nabízím vám hodinovou konzultaci za 890 kč. Součástí hodinové konzultace je i dotazník, který dostanete předem a také dalších 15 minut času navíc. Ty můžete využít kdykoli před konzultací (seznámání, upřesnění), hned následně po hodině konzultace, nebo například za týden (na doptání se).

Referenci na online konzultaci si můžete přečíst zde.

Těším se na novou, společnou cestu. Věřím, že vás tato nová služba potěší a hlavně pomůže těm z vás, které například nemáte chuť řešit svoje problémy veřejně ve skupinách. Objednávejte se prosím na: natubea.cz@gmail.com.

Těším se na vás, Hanka 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.