Živé kadeřnictví

Salon s názvem NatuBea (dříve Jinový svět) najdete na Praze 2, Varšavská 22, blízko náměstí Míru. Můžete využít tramvaj (zastávka Jana Masaryka), či metro A (zastávka nám. Míru). Na stejném místě najdete výdejní místo eshopu NatuBea a nově si u nás můžete nakoupit veškerý sortiment z eshopu.

Ceny kadeřnických služeb jsou tvořeny podle časové náročnosti, délky a hustoty vlasů. Pokud je barvení, či stříhání jednodušší, cena může být nižší, pokud složitější, cena může být vyšší. Hodinová sazba služby je 700-800 kč. "Komplet" znamená celkovou cenu s mytím, stříháním, tepelnou a konečnou úpravou vlasů.

Ke všem službám v salonu servírujeme kávu, nebo čaj zdarma.

Ceník kadeřnických úkonů

 

cenik

 OBJEDNÁVKY 


Telefonicky: 

Hana Moneam: +420 606 227 588

Marcela Chudobová: +420 605 150 113

Pro online rezervace - klikněte ZDE >>

Kdo jsme, co nás baví a co pro vás můžeme udělat? Podívejte se <<zde>> 

 


On-line rezervační systém - s jeho pomocí se lze objednat do kadeřnictví, ale nejdříve na následující den. Poté je nutné vyčkat na potvrzení rezervace, které vám přijde emailem. Rezervaci schvaluji osobně a je možné, že to nebude hned, protože když pracuji, nejsem online. Pokud se chcete objednat na ten samý den, zavolejte, prosím.

O vaše vlasy se postará tým NatuBea složený z proškolených kadeřnic s bohatými zkušenostmi. Každá z nás se specializuje na určitou techniku a délku vlasů, ale všechny odvádíme skvělou práci a vy budete vždy v dobrých rukách. Někdy vás bude umývat, stříhat, barvit a foukat pouze jedna z nás, jindy to bude týmová práce. Ať už v salonu budu či nebudu, máte zaručenou kvalitu naší práce a stejnou filozofii salonu. Obvykle mě (majitelku) najdete v salonu, kde jsem připravená vám pomoct při řešení vašeho specifického přání či problému. Ne vždy to ale budou moje ruce, které o vás budou pečovat.

Pokud se budete objednávat online, vyberte si délku vlasů a systém vám sám ukáže čas, který v salonu strávíte. Základní časy, potřebné pro kadeřnické úkony jsou nejčastěji:

 • Trichologie 45 - 90 minut
 • Střih + foukaná 45 - 60 minut
 • Barvení vlasů 90 - 120 minut
 • Melírování vlasů 120 - 140 minut
 • Pokročilé techniky barvení 150 - 180 minut

Hana Moneam (majitelka salonu)

 • Klade důraz na co nejpřírodnější a nejpřirozenější cestu ke kráse žen. Zaměřuje se hlavně na trichologii a díky "NatuBea therapy", s pomocí 100% přírodních přípravků, přírodní a veganské kosmetiky, se ráda postará o Vaše vlasy a vlasovou pokožku.
 • Pomůže vám najít a vytvořit osobitý "hair style" na míru, provede vás jak velkou proměnou, nebo jen lehkou úpravou vlasů. Ráda pracuje s delšími vlasy, miluje mikáda, ráda melíruje a zajímá ji hlavně archetypální význam vlasů pro každou ženu.
 • Objednat se online

 

71767138_401441050553984_3174669993606381568_o


Marcela Chudobová

 • Nejraději tvoří krátké střihy a baví ji, když si může s účesem do detailu pečlivě vyhrát. Pak totiž i účes, který trochu odroste, stále dobře drží tvar. Největší radost má, když od ní zákaznice odchází spokojené a s úsměvem na tváři.
 • Objednat se online.

 

IMG_0197


Helena Forejtová

 • Práce je zároveň jejím koníčkem a svým klientkám s chutí rozdává radost slušivým střihem i krásnou barvou. Nejraději pracuje s barvicími technikami balayage a ombré, obzvlášť na dlouhých vlasech. Líbí se jí, když od zákaznice dostane volnou ruku a může se pustit do tvoření. Momentálně je v pracovní neschopnosti.

 

Helenka

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.