Živé kadeřnictví

Moje milé klientky,

říká se, že když něco končí, něco nového vždy začíná. Rozhodla jsem se ukončit svou kadeřnickou praxi a zavřít kadeřnický salon.

Dlouho jsem nad tímto krokem váhala a zvažovala všechna pro a proti. Největší “pro” jste byly jednoznačně vy, klientky kadeřnictví, jste všechny úžasné ženy. Chci vám všem moc poděkovat za krásná lidská setkání a za čas, který jsme spolu strávily.

“Proti” byl můj pocit únavy a jakési potřeby ukončení jednoho cyklu. Jsem v posledním roku lidského devítiletého cyklu a cítím, že se chci a potřebuji věnovat více vzdělávání, teorii, vedení a mentoringu.

Koronavirová situace napomohla mému rozhodnutí, bez ní bych pravděpodobně ještě rok, dva zvládla pracovat za stejných podmínek.

Hledala jsem různé cesty, aby mě zastoupila jiná kadeřnice. Zkusila jsem veškeré dostupné možnosti, abych zachovala salon, i když beze mě. Nakonec jsem se ale rozhodla salon zavřít a jít dál.

Nyní se věnuji hlavně se e-shopu, vzdělávání a online poradenství.


Salon, kamenná prodejna a výdejní místo e-shopu

S uzavřením salonu skončí i možnost si u nás nakoupit. Nadále budeme fungovat jen online, s možností vyzvednutí ve Veltrusech. Balíčky je možné vyzvednou každý pracovní den, opět po telefonické domluvě na čísle 606 227 588.

Pobočka Zásilkovny

Stejně, jako salon a prodejna, končí i pobočka Zásilkovny.


MÁM PRO VÁS NOVINKU!

Ve zprávách a fb skupinách vám radím už od roku 2017, nově poskytuji také placené online konzultace.

Můžete si vybrat tato dvě témata:
1) péče o vlasy a vlasovou pokožku,
2) nejlepší barvení rostlinnou barvou.

Pokud řešíte jen malý problém, nebo se chcete před konzultací nejdříve seznámit, nabízím vám 20 minut za 250 korun. Pokud potřebujete probrat nějaké téma důkladněji, nabízím vám hodinovou konzultaci za 890 kč. Součástí hodinové konzultace je i dotazník, který dostanete předem a také dalších 15 minut času navíc. Ty můžete využít kdykoli před konzultací (seznámání, upřesnění), hned následně po hodině konzultace, nebo například za týden (na doptání se).

Referenci na online konzultaci si můžete přečíst zde.

Těším se na novou, společnou cestu. Věřím, že vás tato nová služba potěší a hlavně pomůže těm z vás, které například nemáte chuť řešit svoje problémy veřejně ve skupinách. Objednávejte se prosím na: natubea.cz@gmail.com.


Těším se na vás, Hanka 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.