Kadeřnice - kdo se o vás postará?

Salon s názvem NatuBea (dříve Jinový svět) najdete na Praze 2, Varšavská 22, blízko náměstí Míru. Můžete využít tramvaj (zastávka Jana Masaryka), či metro A (zastávka nám. Míru). Na stejném místě najdete výdejní místo eshopu NatuBea a nově si u nás můžete nakoupit veškerý sortiment z eshopu (platby na místě jsou v hotovosti). 

Ceník a více informací o salonu najdete <<zde>> 

Hana Moneam

 Hanka foto

 

Jako kadeřnice/hair stylistka pracuje již od roku 2000. Čtrnáct let vlastnila salon na Vysočině a současně byla 5 let součástí top SCHWARZKOPF týmu školitelů z ČR a Slovenska. Všechno fungovalo, ale Hanka přesto potřebovala zásadní změnu. V roce 2014 salon zavřela a odjela na roční pauzu do zahraničí.

Po návratu do ČR, v srpnu 2016, otevřela salon Jinový svět, s unikátní filozofií a celostním přístupem v péči o vlasy a vlasovou pokožku. Roční pauzu tak využila k prozkoumání všech svých dlouholetých znalostí a zkušeností a rozhodla změnit návštěvu kadeřnického salonu v zážitek, který pečuje o krásu ženy zvenčí i zevnitř.

Nejvíce klade důraz na co nejpřírodnější a nejpřirozenější cestu ke kráse žen. Zaměřuje se hlavně na trichologii a díky "NatuBea hair therapy", s pomocí 100% přírodních přípravků, přírodní a veganské kosmetiky, se ráda postará o Vaše vlasy a pokožku. Pomůže vám také najít a vytvořit osobitý "hair style" na míru, provede vás jak velkou proměnou, nebo jen lehkou úpravou vlasů. Ráda pracuje s delšími vlasy, miluje mikáda a zajímá ji hlavně archetypální význam vlasů pro každou ženu.

Kontakt: +420 606 227 588

Online objednání: OBJEDNAT SE

 


Marcela CHUDOBOVÁ

IMG_0197

Marcelka toužila stát se kadeřnicí už na základní škole. Sen se jí vyplnil a v tomto oboru pracuje už několik let. Před časem ale začala přemýšlet o tom, jakým směrem se vydat a jak by se mohla dále rozvíjet. Ten správný podnět jí dala kamarádka, která kvůli problémům s pokožkou hlavy přešla na přírodní kosmetiku a vlasy si začala barvit hennou. Po pár měsících se jí vlasová pokožka díky přírodní péči zcela uzdravila.

Shodou náhod se Marcelce do rukou dostal inzerát, ve kterém Hanka hledala bio kadeřnici. Okamžitě zajásala a příležitost si v žádném případě nenechala ujít. Cesta za krásnými a zdravými vlasy bez chemie je totiž jejím aktuálním cílem. Nejraději tvoří krátké střihy a baví ji, když si může s účesem do detailu pečlivě vyhrát. Pak totiž i účes, který trochu odroste, stále dobře drží tvar. Největší radost má, když od ní zákaznice odchází spokojené a s úsměvem na tváři.

Kontakt: +420 605 150 113

Online objednání: OBJEDNAT SE 


Helena FOREJTOVÁ

Helenka bohužel musela z osobních důvodů odejít a na nějaký čas úplně přestat pracovat. 

A proto:

 


 HLEDÁME POSILU DO TÝMU

Hledáme schopnou, milou a otevřenou kadeřnici, která má stejný přístup ke kadeřnickému řemeslu a ráda by pracovala v našem týmu. Pokud jsi to právě ty a nebo víš, o nějaké úžasné kadeřnici, ozvi se nám! natubea.cz@gmail.com, nebo 606 227 588

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.