Kadeřnice - kdo se o vás postará?

Hana Moneam

 Hanka foto

 

Jako kadeřnice/hair stylistka pracuje již od roku 2000. Čtrnáct let vlastnila salon na Vysočině a současně byla 5 let součástí top SCHWARZKOPF týmu školitelů z ČR a Slovenska. Všechno fungovalo, ale Hanka přesto potřebovala zásadní změnu. V roce 2014 salon zavřela a odjela na roční pauzu do zahraničí.

Po návratu do ČR, v srpnu 2016, otevřela salon Jinový svět, s unikátní filozofií a celostním přístupem v péči o vlasy a vlasovou pokožku. Roční pauzu tak využila k prozkoumání všech svých dlouholetých znalostí a zkušeností a rozhodla změnit návštěvu kadeřnického salonu v zážitek, který pečuje o krásu ženy zvenčí i zevnitř.

Nejvíce klade důraz na co nejpřírodnější a nejpřirozenější cestu ke kráse žen. Zaměřuje se hlavně na trichologii a díky "NatuBea hair therapy", s pomocí 100% přírodních přípravků, přírodní a veganské kosmetiky, se ráda postará o Vaše vlasy a pokožku. Pomůže vám také najít a vytvořit osobitý "hair style" na míru, provede vás jak velkou proměnou, nebo jen lehkou úpravou vlasů. Ráda pracuje s delšími vlasy, miluje mikáda a zajímá ji hlavně archetypální význam vlasů pro každou ženu.

Kontakt: +420 606 227 588

Online objednání: OBJEDNAT SE

 


Marcela CHUDOBOVÁ

IMG_0197

Marcelka toužila stát se kadeřnicí už na základní škole. Sen se jí vyplnil a v tomto oboru pracuje už několik let. Před časem ale začala přemýšlet o tom, jakým směrem se vydat a jak by se mohla dále rozvíjet. Ten správný podnět jí dala kamarádka, která kvůli problémům s pokožkou hlavy přešla na přírodní kosmetiku a vlasy si začala barvit hennou. Po pár měsících se jí vlasová pokožka díky přírodní péči zcela uzdravila.

Shodou náhod se Marcelce do rukou dostal inzerát, ve kterém Hanka hledala bio kadeřnici. Okamžitě zajásala a příležitost si v žádném případě nenechala ujít. Cesta za krásnými a zdravými vlasy bez chemie je totiž jejím aktuálním cílem. Nejraději tvoří krátké střihy a baví ji, když si může s účesem do detailu pečlivě vyhrát. Pak totiž i účes, který trochu odroste, stále dobře drží tvar. Největší radost má, když od ní zákaznice odchází spokojené a s úsměvem na tváři.

Kontakt: +420 605 150 113

Online objednání: OBJEDNAT SE 


Helena FOREJTOVÁ

Helenka

Helenka působí jako kadeřnice už 20 let. Za tu dobu vystřídala několik značek vlasové kosmetiky a otestovala spoustu produktů. Byla trojnásobná topstylistka a dostala titul MASTER od firmy Wells.

Po letech se u ní však objevila alergie a tak zkusila štěstí na poli přírodní kosmetiky. Několikrát narazila na skeptické názory kadeřnic a majitelů salónů ohledně přírodních produktů. Proto ji potěšilo, když dostala možnost spolupracovat s Hankou v salónu Jinový svět.

Práce je zároveň jejím koníčkem a svým klientkám s chutí rozdává radost slušivým střihem i krásnou barvou. Nejraději pracuje s barvicími technikami balayage a ombré, obzvlášť na dlouhých vlasech. Líbí se jí, když od zákaznice dostane volnou ruku a může se pustit do tvoření.

 Kontakt: +420 775 052 550

Online objednání: OBJEDNAT SE 


 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.