Zdravíme všechny příznivce zdravé péče o vlasy a pokožku. Náš e-shop funguje téměř bez omezení, balíčky posíláme a na provozovně v Praze vydáváme zásilky přes okno, po - pá mezi 10:00 a 14:30. Momentálně máme pouze znemožněnou dobírku a poskytujeme platby jen kartou nebo převodem. Kadeřnické služby a prodej v kamenné prodejně je do 24. 3. 2020 zastaven. Další vývoj bude záležet na rozhodnutí vlády. Děkujeme vám za přízeň a přejeme úplně každému, aby zůstal zdráv.

BARVY NA VLASY

Barvy na vlasy s vysokým obsahem přírodních složek stejně jako šampony a kondicionéry pečují o vlasy a zlepšují jejich kvalitu i vzhled. Značka NATURIGIN pomáhá dosáhnout skutečné krásy za použití co nejčistších kosmetických produktů a do svých barev vybírá co nejvíce přírodních a organických látek. Výrobky neobsahují amoniak, SLS, resorcinol ani parabeny a podtrhují krásný vzhled barvených a melírovaných vlasů.

 
406
4071406407
Značky

Stránka 1 z 1 - 19 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 19 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.