Vánoční balíčky

DOPŘEJTE SI VÁNOCE S ŽIVOU PÉČÍ. Balíčky v této variantě je možné zakoupit pouze do 15. 12. 2021

Vánoční balíčky obsahují pečlivě vybrané produkty ideální k mytí, péči a podpoře vlasů i pokožky hlavy. K balíčku navíc získáte online kurz Živé vlasy, díky kterému se obdarovaná žena v živé péči neztratí! A to vše s 50% slevou. 

Zažijte radost na druhou. Vy se budete radovat z překvapení vaší blízké ženy a ona bude mít radost z krásných vlasů a zdravé pokožky.

Každý z 5 balíčků řeší určitý typ problému. Můžete si vybrat sadu živé péče na mastné vlasy a pokožku, která obsahuje produkty snižující maštění pokožky. Balíček péče o kudrnaté vlasy zabraňuje vysoušení kadeří a přesto vlasy účinně myje, dodává jim strukturu a lehkost. Podobné účinky má i balíček na suché vlasy. Neobsahuje však čisticí bylinky Reeshi, které suché vlasy zbytečně vysušují, ale ty kudrnaté jednou za čas krásně vyčistí od nánosů stylingových produktů. Set výrobků určených k péči o problematickou pokožku zajistí důkladné a zároveň neagresivní mytí v kombinaci s kyselými oplachy. Poslední balíček je určený na podporu růstu vlasů. Jedná se o vhodnou nadstavbu pro všechny typy vlasů, největší službu však prokáže těm, které pomalu a špatně rostou.