ŽIVÉ KADEŘNICTVÍ

Moje milé klientky,

říká se, že když něco končí, něco nového vždy začíná. Rozhodla jsem se ukončit svou kadeřnickou praxi a zavřít kadeřnický salon.

Dlouho jsem nad tímto krokem váhala a zvažovala všechna pro a proti. Největší “pro” jste byly jednoznačně vy, klientky kadeřnictví, jste všechny úžasné ženy. Chci vám všem moc poděkovat za krásná lidská setkání a za čas, který jsme spolu strávily.

“Proti” byl můj pocit únavy a jakési potřeby ukončení jednoho cyklu. Jsem v posledním roku lidského devítiletého cyklu a cítím, že se chci a potřebuji věnovat více vzdělávání, teorii, vedení a mentoringu.

Koronavirová situace napomohla mému rozhodnutí, bez ní bych pravděpodobně ještě rok, dva zvládla pracovat za stejných podmínek.

Hledala jsem různé cesty, aby mě zastoupila jiná kadeřnice. Zkusila jsem veškeré dostupné možnosti, abych zachovala salon, i když beze mě. Nakonec jsem se ale rozhodla salon zavřít a jít dál.

Nyní se věnuji hlavně se e-shopu, vzdělávání a online poradenství.


POTŘEBUJETE KONZULTACI, STŘIH, MELÍR, NEBO NATULIQUE BARVU? 

Pro ty z vás, které za mě zatím nechcete hledat náhradu, nabízím VIP kadeřnické služby. Navštívit mě můžete po domluvě v salonu Dády Kusé (Praha 3, Lucemburská 17), kam si 1 - 2x v týdnu objednávám klientky. Objednání je možné pouze telefonicky, na čísle 606 227 588. 

CENÍK a SLUŽBY pro moji hvězdnou klientelu

(základní hodinová sazba je 900 kč, ceny jsou orientační):

  • Mytí, stříhání a foukání (low poo, no poo) 900 kč, dlouhé vlasy 1300 kč. 
  • Barvení odrostů (a krátkých vlasů) barvou NATULIQUE (bez stříhánÍ) 1300 kč, celá délka/změna barvy 1500 kč, dlouhé a husté vlasy 2000 kč + střih k barvení 450 kč.
  • Základní cena melírování NATULIQUE (bez střihání) 2100 kč, dlouhé vlasy od 2500 kč + střih k barvení 450 kč,
  • Hodinová konzultace - barvení rostlinnou barvou, živá péče o vlasy, diagnoza vlasů a výběr nejlepší péče 900 kč.

 

Barvení hennou a rostlinnými barvami momentálně neposkytuji, ale ráda vás naučím, jak na to.


Kamenná prodejna a výdejní místo e-shopu

S uzavřením salonu skončí i možnost si u nás nakoupit. Nadále budeme fungovat jen online, s možností vyzvednutí v Praze a Veltrusech. 

Praha - balíčky si můžete vyzvednout v kadeřnictví Dády Kusé na Lucemburské 17, kam je po předchozí domluvě dovezu (1x týdně). Volejte na 606 227 588.

Veltrusy - balíčky je možné vyzvednou každý pracovní den, opět po telefonické domluvě na čísle 606 227 588.

Pobočka Zásilkovny

Stejně, jako prodejna, končí i pobočka Zásilkovny.


MÁM PRO VÁS NOVINKU!

Ve zprávách a fb skupinách vám radím už skoro tři roky, rozhodla jsem se nabídnout vám možnost ptát se beze studu a nově poskytuji také online konzultace.

Můžete si vybrat tato dvě témata:
1) péče o vlasy a vlasovou pokožku,
2) nejlepší barvení rostlinnou barvou.

Pokud řešíte jen malý problém, nebo se chcete před konzultací nejdříve seznámit, nabízím vám 20 minut za 250 korun. Pokud potřebujete probrat nějaké téma důkladněji, nabízím vám hodinovou konzultaci za 890 kč. Součástí hodinové konzultace je i dotazník, který dostanete předem a také dalších 15 minut času navíc. Ty můžete využít kdykoli před konzultací (seznámání, upřesnění), hned následně po hodině konzultace, nebo například za týden (na doptání se).

Referenci na online konzultaci si můžete přečíst zde.

Těším se na novou, společnou cestu. Věřím, že vás tato nová služba potěší a hlavně pomůže těm z vás, které například nemáte chuť řešit svoje problémy veřejně ve skupinách. Objednávejte se prosím na: natubea.cz@gmail.com.


Těším se na vás, Hanka 

71767138_401441050553984_3174669993606381568_o


 

Záznamy nebyly nalezeny...

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.