Zdravíme všechny příznivce zdravé péče o vlasy a pokožku. Náš e-shop funguje téměř bez omezení, balíčky posíláme a na provozovně v Praze vydáváme zásilky přes okno, po - pá mezi 10:00 a 14:30. Momentálně máme pouze znemožněnou dobírku a poskytujeme platby jen kartou nebo převodem. Kadeřnické služby a prodej v kamenné prodejně je do 24. 3. 2020 zastaven. Další vývoj bude záležet na rozhodnutí vlády. Děkujeme vám za přízeň a přejeme úplně každému, aby zůstal zdráv.

ŽIVÉ KADEŘNICTVÍ

NatuBea na Praze 2 (Varšavská 22) nabízí kadeřnický salon, výdejní místo e-shopu i kamennou prodejnu. Čistý, voňavý a útulný prostor vás obklopí pohodovou atmosférou, kterou nebudete chtít jen tak opustit. Přijďte si k nám odpočinout, posedět v pohodlném relaxačním křesle a vychutnat si dobrou kávu či bylinkový čaj intuitivně namíchaný přímo majitelkou salonu Hankou Moneam.

Živé kadeřnictví a konzultace

salonu NatuBea se o vás postarají šikovné a proškolené kadeřnice s bohatými zkušenostmi a láskou k řemeslu. Potřebujete poradit nebo pomoci s péčí o vlasy a pokožku hlavy? Objednejte se k nám na konzultaci. Pomůžeme vám při řešení specifických problémů a poskytneme vám tu nejpřírodnější péči. Ke všem službám v salonu vám uvaříme kávu nebo čaj zdarma.

Kamenná prodejna a výdejní místo e-shopu

Prohlédněte si, očichejte a nakupte no poo a low poo produkty k péči o vlasy, pleť i celé tělo. V kamenném obchodě najdete veškerý sortiment e-shopu NatuBea. Podle potřeby si můžete zboží objednat i online a poté si ho přijít osobně vyzvednout. Pokud chcete šetřit naši planetu a žít zero waste, rády vám bylinky nasypeme do vašich vlastních obalů.  

Pobočka Zásilkovny

Prodejna NatuBea nově slouží také jako pobočka Zásilkovny. Vyzvedávat u nás proto můžete i další balíčky a kdykoliv nás přijít pozdravit.

Kudy k nám?

Salon (dříve Jinový svět), kamenný obchod i výdejní místo e-shopu NatuBea najdete na Praze 2 v ulici Varšavská 22 blízko náměstí Míru. Při cestě MHD můžete využít tramvaj (zastávka Jana Masaryka) nebo metro A (zastávka Náměstí Míru).

 

Platby na místě jsou možné pouze v hotovosti. Děkujeme za pochopení.

 


Ceník kadeřnických úkonů

Ceny kadeřnických služeb jsou tvořeny podle časové náročnosti, délky a hustoty vlasů. Pokud je barvení, či stříhání jednodušší, cena může být nižší, pokud složitější, cena může být vyšší. Hodinová sazba všech služeb je 750-850 kč. Light znamená odlehčená varianta, například barvení bez stříhání, nebo u střihu jen lehká úprava. Basic je základ, běžná návštěva ženy, která o sebe pečuje v pravidelných intervalech (někdy to může znamenat i "jen" 3 - 4x za rok). Grand znamená náročnější práci, ať je to délka, hustota, změna účesu atd. "Komplet" znamená celková služba s mytím, stříháním, tepelnou a konečnou úpravou vlasů. Kompletní popis a ceník služeb najdete zde.


Objednávky

Pro online rezervace: klikněte ZDE >>

On-line rezervační systém - budeme rády, když budete využívat tuto cestu. Pro snadnější výběr služby se můžete nejdříve podívat na popis a ceník služeb. Pokud si nemůžete najít termín, zavolejte prosím na telefon: +420 775 169 968 a informujte se o možnostech. 

Telefonní kontakty:

Salon a obchod NatuBea: +420 775 169 968

Hana Moneam: +420 606 227 588

Marcela Chudobová: +420 605 150 113

Jana Fridrišková: +420 736164215


Kdo jsme, co nás baví a co pro vás můžeme udělat? Podívejte se <<zde>> 

O vaše vlasy se postará tým NatuBea složený z proškolených kadeřnic s bohatými zkušenostmi. Každá z nás se specializuje na určitou techniku a délku vlasů, ale všechny odvádíme skvělou práci a vy budete vždy v dobrých rukách. Někdy vás bude umývat, stříhat, barvit a foukat pouze jedna z nás, jindy to bude týmová práce. Ať už v salonu bude kterákoli z nás, máte zaručenou kvalitu naší práce a stejnou filozofii salonu. Obvykle v salonu najdete mě (Hanku), připravenou vám pomoci při řešení vašeho specifického přání či problému. Ne vždy to ale budou moje ruce, které o vás budou pečovat.


Hana Moneam (majitelka salonu)

  • Klade důraz na co nejpřírodnější a nejpřirozenější cestu ke kráse žen. Zaměřuje se hlavně na zajímavé melírování vlasů, poradenství ohledně henny a no poo, problematickou pokožku a trichologii. Díky "NatuBea therapy", s pomocí 100% přírodních přípravků, přírodní a veganské kosmetiky, se ráda postará o Vaše vlasy a vlasovou pokožku.
  • Pomůže vám najít a vytvořit osobitý "hair style" na míru, provede vás jak velkou proměnou, nebo jen lehkou úpravou vlasů. Ráda pracuje s delšími vlasy, miluje mikáda, ráda melíruje a zajímá ji hlavně archetypální význam vlasů pro každou ženu.
  • Objednat se online

 

71767138_401441050553984_3174669993606381568_o


Marcela Chudobová

  • Nejraději tvoří krátké střihy a baví ji, když si může s účesem do detailu pečlivě vyhrát. Pak totiž i účes, který trochu odroste, stále dobře drží tvar. Největší radost má, když od ní zákaznice odchází spokojené a s úsměvem na tváři.
  • Objednat se online, Marcelu najdete v rezervačním systému pod NatuBea Team, pracuje v úterý a ve středu, od 9.15 do 13.15

 

IMG_0197

 


JANA FRIDRIŠKOVÁ

  • Miluje přirozenost, a proto je pro ni důležité, aby zákaznice odcházely s dobrým pocitem a cítily se samy sebou. Ráda stříhá jak dlouhé, tak krátké vlasy. Užívá si a respektuje různorodost a jedinečnost každé z nás. Prioritou je pro ni základ perfektního střihu tak, aby si poté s účesem dokázala zákaznice poradit i sama.
  • Objednat se online, Janu najdete v rezervačním systému pod NatuBea Team, pracuje v pondělí a ve čtvrtek, od 9.15 do 18.15 (s polední pauzou 12.15 - 13.15).

 

1

 

 

 
Příběh projektu NatuBea

Příběh NatuBea NatuBea vám přináší přírodní krásu a nechává za sebou veškerá pozlátka i falešné mas...

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.