7 důvodů, proč se vyplatí zapsat do naší e-mailové databáze

1. Neznáte nás a nechcete kupovat zajíce v pytli? Hned po registraci do e-mailové databáze získáte slevu 200 Kč na první nákup.

2. Nenapadá vás, jak je možné začít jednoduše využívat produkty z kuchyně v péči o vlasy a pleť? Nechte se inspirovat naším e-bookem Provoněné Vánoce. Obsahuje jednoduché a voňavé tipy na minimalistické rituály.

3. Nakupujete pravidelně? My si vás za to nesmírně vážíme. Proto při objednávce do 30 dnů od posledního nákupu získáte voňavý dárek.

4. Nemáte čas hledat na internetu nejnovější články? Každý týden vám od nás do e-mailové schránky přiletí tipy na přírodní péči o vlasy a pokožku.

5. Nakupujete u nás rádi a opakovaně? Máme pro vás věrnostní slevový program. Když budete nakupovat přihlášení pod svým účtem, ihned uvidíte, v jaké slevové hladině se právě pohybujete, a kolik peněz při svém nákupu ušetříte.

6. Máte nás rádi a nechcete přijít o zajímavé akce? Členové databáze dostávají jako první informace o slevách a dopravě zdarma.

7. Patříte mezi komunitu lidí, kterým záleží na sobě, ostatních i planetě. Kdybyste na to náhodou zapomněli, my vám čas od času připomeneme, jak úžasní jste!

 

Vyplňte formulář a těšte se ze všech výhod věrnostního programu!

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.