7 důvodů, proč se vyplatí být v NATUBEA komunitě

1. Neznáte nás a nechcete kupovat zajíce v pytli? Hned po registraci do e-mailové databáze získáte slevu 200 Kč na první nákup.

2. Nakupujete pravidelně? My si vás za to nesmírně vážíme. Proto při objednávce do 45 dnů od posledního nákupu získáte kupón na dopravu zdarma.

3. Nakupujete u nás rádi? Máme pro vás věrnostní program. Před dokončením objednávky se přihlaste a hned uvidíte, v jaké slevové hladině se právě pohybujete a kolik peněz při svém nákupu ušetříte.

4. Nemáte čas hledat na internetu nejnovější články? Každý týden vám od nás do e-mailové schránky přiletí tipy na přírodní péči o vlasy a pokožku.

5. Zajímá vás přírodní péče o vlasy a pokožku? Jako první se dozvíte o blížícím se online kurzu či webináři a vždy od nás dostanete tu nejvýhodnější nabídku. Hned teď se můžete inspirovat naším článkem Jak, kdy a proč začít s NO POO metodou mytí vlasů

6. Nechcete přijít o zajímavé akce? Členové naší databáze dostávají jako první informace o novinkách, slevách a dopravě zdarma.

7. Máte rádi NATUBEU a souzníte s naší filozofií? Díky registraci máte možnost stát se ambasadorkou naší značky. Jak to funguje? Úplně jednoduše. Vy mi pomůžete šířit povědomí o Živé péči a já vám na oplátku vyplatím provizi z každého nákupu uskutečněného na vaše doporučení. 

8. Patříte mezi komunitu žen, kterým záleží na sobě, ostatních i planetě? Abyste na to náhodou nezapomněly, pravidelně vás podporujeme v našem FB KLUBU a připomínáme vám, jak úžasné jste!

 

Registrujte se tady a těšte se ze všech výhod věrnostního programu!

Vyplňte formulář