Reference na online konzultaci - Jana

Obrátila jsem se na Hanku s prosbou o konzultaci kvůli stále zhoršujícímu se stavu vlasů, péčí o ně, barvení i střihu. Mám jemné ztenčující se vlasy v délkách. Před rokem jsem přešla na barvení hennou, které jsem ale po 8 měsících vzdala, protože se mi nepodařilo docílit studeného odstínu tmavě hnědé barvy. Používala jsem low poo šampón a kondicionér.

Díky přípravě jsme zvládly rychle probrat, jak se o vlasy starám, jaký vliv na ně má můj aktuální zdravotní stav i životní styl. Hanka mě nechala plynule mluvit, vnímavě naslouchala a doptávala se na věci, které ji zajímaly.

V druhé části převzala slovo, vysvětlila mi, v čem o vlasy pečuji správně a kde by radila péči pozměnit a jakým způsobem. Poradila mi se střihem vlasů i barvením. Všechny informace, které mi Hanka poskytla, měly své logické opodstatnění. Na konci mi trpělivě odpověděla na všechny dotazy.

Mé počáteční obavy, že mě bude přemlouvat zpátky k barvení hennou a složité no poo péči, se nakonec ukázaly jako liché. Hanka přesně pochopila, kolik času jsem jako maminka dvou malých dětí ochotna péči o vlasy věnovat, pomohla mi utřídit informace o no poo a najít správný kompromis. Velmi oceňuji, že mi sama dala užitečné rady pro mou kadeřnici. Celou hodinu bych označila za příjemný a milý rozhovor s profesionálem, který na mě měl až terapeutický účinek.  

Jana

Objednat se můžete na tady